BİZ KİMİZ ?

Antalya ve tüm çevre ilçelerindeki siz değerli müşterilerimize KURU TEMİZLEME hizmeti vermek için 2001 yılında yola çıktık. İlk kurulduğumuzda ticari ünvanımızı FREE LIFE DRY CLEANING olarak belirlemiştik.

2021 yılında yirmi yıllık tecrübemizin ardından , ailemize katılan kızımızın adını firma ünvanı olarak belirleme kararı aldık ve ÖZGÜL DRY CLEANIN ünvanı ile yolumuza , hizmetimize devam etmekteyiz.

Yirmi yıldır siz değerli müşterilerimize sunmaya çalıştığımız hizmeti üç ana ilkede toplamaya çalıştık. Bunlar ; KALİTELİ, GÜVENLİ ve HESAPLI olması.

Yaşadığımız ve tüm dünyayı etkileyen pandemi koşullarından da güçlenerek geçmeyi , daha da büyüyerek işlerimize , hizmetlerimize devam etmeyi başarabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Hayatınızın her alanında var olan HİJYEN ve TEMİZLİK , bu dönemde daha da belirginleşmiştir. Aslında çocuklarımızın güvende olmasından tutun , işinizin ve personellerinizin sağlığına kadar tüm alanda temizlik ve hijyen vardır. Temizlik ve hijyene ihtiyacınız olduğu yerde de ÖZGÜL KURU TEMİZLEME olarak hizmetinizdeyiz.

Siz değerli müşterilerimizden gelen geri dönüşleri detaylı bir şekilde takip ediyoruz. Memnuniyetiniz en büyük referansımızdır.

Siz değerli müşterilerimizden gelen bazı yorumlar, şikayetler öneriler ve bazı bildirimlerinizi gerek telefon görüşmelerinden, gerek se yüz yüze yaptığımız görüşmelerden sonra değerlendirip kendi yol haritamızı çıkarıyoruz. Fikirleriniz ve değerlendirmeleriniz bizler için çok önemli…

Başarı Tesadüf Değildir.

Müşteri Memnuniyeti
95%
Olumsuz Geridönüşler
8%
Servis Hizmeti
88%
Ürün Teslim Süresi
92%

Kaliteli Hizmet

2001 Yılından bu yana siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Zamanında Teslimat

Sizlere sunduğumuz hizmetin kaliteli olmasının yanında teslim alma ve teslimat zamanları da çok önemlidir.

Uygun Fiyat

Sunduğumuz tüm hizmetler kalite olarak eşsiz olsa da fiyat olarak ta kesenize uygun olarak belirlenmektedir.