Kurulduğumuz günden bu yana sizlere en iyi, en uygun ve en hızlı hizmeti sunmayı amaçlayan firmamız ; bireysel ve kurumsal olarak siz değerli müşterilerimizin yanındadır.

BİREYSEL HİZMETLERİMİZ ;

Öncelikle sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığını korumak aynı zamanda sevdiklerinize zaman ayırabilmenizi sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Nevresim takımlarından battaniyelerinize, yorganlarınızdan tüm giysilerinize kadar hijyenik olarak endüstriyel ekipmanlarımız ile temizlenir.

KURUMSAL HİZMETLERİMİZ ;

Bizim olduğu gibi sizin de değerli müşterilerinizin sağlığını korumak, bulunduğumuz salgın döneminde önemini oldukça arttırmaktadır.

İşletmelerinizde kullandığınız tüm ürünlerin ; masa örtüsünden personel kıyafetlerine , çarşaflardan yastık kılıflarına kadar hijyenik koşullarda, profesyonel ürünler kullanılarak temizlenmesi ve zamanında teslim edilmesi işinizin devamlılığı açısından önemlidir.

SERVİS HİZMETİ ;

Elinizde , aracınızda evinizde veya işletmenizdeki tüm ürünler için kuru temizleme ihtiyacı duyduğunuzda bizlere ulaşmanız yeterlidir. Ücretsiz servisimiz sayesinde ürünleri sizlerden alıyoruz. Profesyonel olarak temizlendikten ve ütülendikten sonra yine sizlere teslim ediyoruz.