SIK SORULAN SORULAR

Siz değerli müşterilerimizden gelen bazı soruları cevapları ile birlikte burada derledik.

Kuru Temizleme İşlemim Ne Kadar Sürer ?

Antalya Özgül Kuru Temizleme – Kuru temizleme işlemleriniz süre olarak değişkenlik gösterse de acil durumlarda 2 saat içerisinde teslim edilebilmektedir. Bu süreyi etkileyen faktörler arasında kuru temizleme yapılacak ürünlerin sayısı, kumaş türlerinin yapısı, kirlenme oranı, lekelerin çeşitliliğini sayabiliriz. Tüm bunlar teslim süresini uzatmaktadır.

Kuru Temizleme İşlemi Kokuları da Giderebilir mi ?

Antalya Özgül Kuru Temizleme olarak kullandığımız bir çok yardımcı ürünler sayesinde kuru temizleme uygulanan ürünlerin üzerindeki kötü kokuları da giderebilmektedir. Bu kötü kokuların kaynaklarındaki lekelerin türleri tespit edilerek gerekli yardımcı maddelerle kokulardan kurtulmak mümkündür.

Kuru Temizleme İşlemi Çamaşırlara Zarar Verir mi?

Bir çok kuru temizleme hizmeti veren firmaların kullandıkları kalitesiz ve özensiz ürünler sayesinde ürünlerinize zarar vermeleri mümkündür.

Antalya Özgül Kuru Temizleme olarak bizler son teknoloji ürünü malzemeler kullandığımız için ve 20 yılı aşkın tecrübemiz ile hiçbir ürününüze zarar vermeden kuru temizleme işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Kuru Temizleme Nedir ?

Sizlerin evlerinizde alışılagelmiş temizleme şeklinden yani su ve deterjan kullanarak yapılan yıkama işleminden farklı olarak, profesyonel ürünler ve kimyasallar kullanılarak yapılan temizleme şeklidir.

Bu temizleme şekli yıkamadan farklı olarak giysilerinizi ve ürünlerinizi yıpratmadan temizler. Hem daha hijyenik olarak hizmet almış olursunuz, hem de ürünlerinizin yıpranmasına engel olmuş olursunuz.

Evde Kuru Temizleme Yapmak Mümkün mü ?

Kuru temizleme işleminde kullanılan makinalar ve çözücü kimyasal maddeler profesyonel ürünler olup , bu ürünlerin yaptığı işlemleri evde yapmak mümkün değildir.

Çantalarımızı Kuru Temizlemeye Verebilir miyiz ?

Özellikle açık renkli çantalarınız günlük kullanılan eşyalarınızın en başta geleni olduğundan el izi, kalemlerdeki mürekkep akmaları, güneş ışığı gibi sebeplerle en çok kirlenen eşyalarımızdandır. Çantalarınızın yapıldığı hammadde ne olursa olsun ÖZGÜL DRY CLEANING olarak çanta temizliği hizmeti vermekteyiz. Sadece çanta değil, bavul, seyahat çantaları, cüzdan gibi eşyalarınızın da temizlik hizmetini vermekteyiz.

Abiye Elbiselerimizi Kuru Temizlemeye Verebilir miyiz ?

Abiye elbiselerinizi kuru temizlemeye verebilirsiniz. Bu tür eşyalarınızın kumaşları hassas bir yapıya sahip olduğundan öncelikle uzman ekibimiz tarafından kumaş türüne göre ayrım yapılarak itina ile hiçbir özelliğine zarar vermeden kuru temizleme işlemi yapılmaktadır.

Bu soruların dışında sorularınız varsa iletişim formumuzu kullanarak lütfen bizlere iletiniz.