KURUMSAL HİZMETLERİMİZ ;

Bizim olduğu gibi sizin de değerli müşterilerinizin sağlığını korumak, bulunduğumuz salgın döneminde önemini oldukça arttırmaktadır.

İşletmelerinizde kullandığınız tüm ürünlerin ; masa örtüsünden personel kıyafetlerine , çarşaflardan yastık kılıflarına kadar hijyenik koşullarda, profesyonel ürünler kullanılarak temizlenmesi ve zamanında teslim edilmesi işinizin devamlılığı açısından önemlidir.

ÖNLÜK-ÜNİFORMA KURU TEMİZLEME;

Antalya Özgül Kuru Temizleme olarak kurumsal anlamda sizlerden gelen talepler genellikle personellerinizin kullandıkları önlükler veya üniformalar  üzerinedir. Sizlerden bize ulaşan ürünlerin uzman personellerimiz tarafından hangi tür temizleme türüne tabi tutulacağının karar verilmesi ile başlayan bir süreçtir. Sınıflandırma işleminden sonra son teknoloji ürünlerimiz kullanılarak yapılan temizleme işlemleri kalite kontrol ile sona erer.

MASA ÖRTÜSÜ-ÇARŞAF YASTIK-YORGAN KURU TEMİZLEME ;

Özellikle otel ve pansiyon sektöründen gelen ürünler masa örtüsü, çarşaf, yastık, yorgan gibi otel odalarında kullanılan ürünler olmaktadır.

YIKAMA KURUTMA VE ÜTÜLEME ;

Antalya Özgül Kuru Temizleme olarak sizlerin talepleri doğrultusunda firmamız sadece kuru temizleme değil, ıslak temizleme-kurutma ve ütüleme hizmetleri de sunmaktadır.

ANTALYA KURU TEMİZLEME FİYATLARI ;

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz avantajlı fiyat listemize FİYAT LİSTELERİ linkini tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ANTALYA KURU TEMİZLEME TELEFON ;

Bizlere İLETİŞİM sayfamızdaki tüm iletişim araçlarından veya HEMEN ARA tıklayarak ulaşabilirsiniz.