Mürekkep Lekesini Çıkarmak

Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkar

Öncelikle Özgül Kuru Temizleme – Dry Cleaning olarak tüm lekelere karşı siz değerli müşterilerimize Güzeloba Mahallesi/Lara/Antalya‘da hizmet verdiğimizi bir kez daha hatırlatmak isteriz…

Bu BLOG YAZILARIMIZDA sizlere önerdiğimiz her yöntem tarafımızdan denenmiş ve tecrübe edilmiş olmadığını da hatırlatmak isteriz.

Mürekkep lekesini , özellikle kurumuş mürekkep lekesi zaman zaman hepimizin başının belası oldu açıktır ve bu lekeyi çıkarabilmek zannettiğiniz kadar kolay bir işlem değildir. Ancak imkansız da değil.

Bu işlem için biraz SIVI DETERJAN kullanabilirsiniz. Sıvı deterjanı lekenin üzerine döküp bir süre bekletin. Bu bekletme süresi yaklaşık 1 dakikadır. Sonra elinizle dağıtın. Küçük bir peçete veya pamuklu bir bez yardımıyla silerek lekeyi iyice ovalayın. İlk seferinde başarılı olamayabilirsiniz. Lekenin tamamen çıkması için aynı işlemi birkaç kez tekrarlamak gerekir.

Lekesiz ve temiz günler…

BUNLARI TEMİZLİYORUZ…

En Sık Kullandığınız ; gömlek kuru temizleme, etek kuru temizleme, ceket kuru temizleme, pilili etek kuru temizleme, palto kuru temizleme, kaban kuru temizleme, kravat kuru temizleme, pantolon kuru temizleme, kazak kuru temizleme, mont kuru temizleme,  bluz kuru temizleme, pardesü kuru temizleme, elbise kuru temizleme, eşarp kuru temizleme için Antalya’da.

Tamamlayıcı Giysilerimiz olan papyon kuru temizleme, şal kuru temizleme, yelek kuru temizleme, fular kuru temizleme, pelerin kuru temizleme, şapka kuru temizleme için Antalya’da.

Yazlık  Giysileriniz ; bermuda kuru temizleme, pareo kuru temizleme, şort kuru temizleme, tshirt kuru temizleme, mayo kuru temizleme, bikini kuru temizleme için Antalya’da.

Kışlık Giysileriniz ; atkı kuru temizleme, eldiven kuru temizleme, kayak montu kuru temizleme, kaz tüyü palto kuru temizleme, kaz tüyü yelek kuru temizleme, akrilik kaban kuru temizleme, bere kuru temizleme, hırka kuru temizleme, kayak takımı kuru temizleme, kaz tüyü mont kuru temizleme için Antalya’da.

Ev Giysileri ; atlet kuru temizleme, bornoz kuru temizleme, don kuru temizleme, pijema alt ve üst kuru temizleme, gecelik kuru temizleme, sabahlık kuru temizleme, sütyen kuru temizleme için Antalya’da.

Diğer Giysileriniz ; çocuk elbisesi kuru temizleme, çorap kuru temizleme, gelinlik etek kuru temizleme, önlük kuru temizleme, sweat shirt kuru temizleme, tunik kuru temizleme, abiye elbise kuru temizleme, çocuk giysisi kuru temizleme, gelinlik kuru temizleme, kep-cübbe kuru temizleme, peluşlar kuru temizleme, tulum kuru temizleme  için Antalya’da bize yani ÖZGÜL KURUTEMİZLEME’ye başvurabilirsiniz.

 

Tüm bu konularda aramak için lütfen tıklayınız.. +90 533 930 06 12