Web Sitemiz Hakkında

Merhabalar…

Özgül Kuru Temizleme (Dry Cleaning) olarak uzun zamandır hizmet vermiş olduğumuz çağlayan mahallesindeki iş yerimizi GÜZELOBA MAHALLESİ LARA CADDESİ GENÇ APT. NO:172/D MURATPAŞA/ANTALYA adresine taşımış bulunmaktayız.

İşletmemiz her tür kuru temizleme ihtiyaçlarına cevap vermek amacı ile kurulmuş siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Antalya Kuru Temizleme alanındaki uzun yıllar tecrübemiz ile yeni adresimizde hizmet vermekteyiz. Sizlerin bizlere ulaşımını daha da kolaylaştırabilmek adına bu web sitemizi hizmete aldık. Burada gösterdiğimiz faaliyetlerin yanında siz değerli müşterilerimize yardımcı olacak değerli bilgiler de paylaşıyor olacağız.

Özgül Kuru Temizlemeyi takip etmek için ozgulkurutemizleme.com adresinde girerek blog yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Ayrıca sosyal medyada da hesaplarımızı takip ederek faaliyetlerimizden indirim veya diğer gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Çok yakında yayına başlayacağımız YOUTUBE KANAL‘ımızda da sizlere faydalı olabilecek videoları izleyebileceksiniz.

BİREYSEL HİZMETLERİMİZ ;

  • Giysi Kuru Temizleme
  • Yıkama – Kurutma ve Ütüleme

KURUMSAL HİZMETLERİMİZ ;

  • Önlük – Üniforma Kuru Temizleme
  • Masa Örtüsü – Çarşaf – Yastık – Yorgan Kuru Temizleme
  • Yıkama – Kurutma ve Ütüleme

AYRICA ;

Elinizde , aracınızda evinizde veya işletmenizdeki tüm ürünler için kuru temizleme ihtiyacı duyduğunuzda bizlere ulaşmanız yeterlidir. Ücretsiz servisimiz sayesinde ürünleri sizlerden alıyoruz. Profesyonel olarak temizlendikten ve ütülendikten sonra yine sizlere teslim ediyoruz.

 

Lara Kuru Temizleme- Lara Dry Cleaning Güzel Oba Kuru Temizleme Güzel Oba Dry Cleaning.

Özgül Kuru Temizleme – Dry Cleaning. Yeni Adresinde Sizlerle….

BUNLARI TEMİZLİYORUZ…

En Sık Kullandığınız ; gömlek kuru temizleme, etek kuru temizleme, ceket kuru temizleme, pilili etek kuru temizleme, palto kuru temizleme, kaban kuru temizleme, kravat kuru temizleme, pantolon kuru temizleme, kazak kuru temizleme, mont kuru temizleme,  bluz kuru temizleme, pardesü kuru temizleme, elbise kuru temizleme, eşarp kuru temizleme için Antalya’da.

Tamamlayıcı Giysilerimiz olan papyon kuru temizleme, şal kuru temizleme, yelek kuru temizleme, fular kuru temizleme, pelerin kuru temizleme, şapka kuru temizleme için Antalya’da.

Yazlık  Giysileriniz ; bermuda kuru temizleme, pareo kuru temizleme, şort kuru temizleme, tshirt kuru temizleme, mayo kuru temizleme, bikini kuru temizleme için Antalya’da.

Kışlık Giysileriniz ; atkı kuru temizleme, eldiven kuru temizleme, kayak montu kuru temizleme, kaz tüyü palto kuru temizleme, kaz tüyü yelek kuru temizleme, akrilik kaban kuru temizleme, bere kuru temizleme, hırka kuru temizleme, kayak takımı kuru temizleme, kaz tüyü mont kuru temizleme için Antalya’da.

Ev Giysileri ; atlet kuru temizleme, bornoz kuru temizleme, don kuru temizleme, pijema alt ve üst kuru temizleme, gecelik kuru temizleme, sabahlık kuru temizleme, sütyen kuru temizleme için Antalya’da.

Diğer Giysileriniz ; çocuk elbisesi kuru temizleme, çorap kuru temizleme, gelinlik etek kuru temizleme, önlük kuru temizleme, sweat shirt kuru temizleme, tunik kuru temizleme, abiye elbise kuru temizleme, çocuk giysisi kuru temizleme, gelinlik kuru temizleme, kep-cübbe kuru temizleme, peluşlar kuru temizleme, tulum kuru temizleme  için Antalya’da bize yani ÖZGÜL KURUTEMİZLEME’ye başvurabilirsiniz.

 

Tüm bu konularda aramak için lütfen tıklayınız.. +90 533 930 06 12